This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Autor Wątek: Moje akwarium  (Przeczytany 91 razy)

Mario

• Global Moderator
  • Newbie
Moje akwarium
« dnia: Kwietnia 04, 2019, 03:24:30 pm »
Moje akwarium 150x40x40 :)  obsada 2x skalar. 6x gurami. 10x neon inesia .4x gupik. 4x mieczyk

SylwesterB

• Administrator
  • Newbie
Odp: Moje akwarium
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 04, 2019, 05:22:11 pm »
Cześć Mario.
Witam serdecznie na forum.  :) Ładnych gabarytów zbiorniczek posiadasz. Całkiem też wyważoną obsadę jak na takiej wielkości akwarium.
Chętnie z tobą tu podyskutuję na tematy akwarystyczne. Ja z akwarystyką pierwszy raz zetknąłem się będąc bodaj w jakiejś 4 klasie szkoły podstawowej. Ale miałem czasowe przerwy w tym hobby. Zawsze jednak powracała chęć ponownego założenia zbiornika. Obecnie hobby jest kontynuowane i mam jeden zbiornik 240 litrów. W nieodległych planach jest kolejny, lecz pewnie mniejszy, bo się okazuje, że młodszy syn wykazuje w tym kierunku zainteresowania.
Powiedz coś więcej na temat swojego hobby.
Dawno wystartowałeś z tym zbiornikiem, dojrzał już? Miałeś wcześniej jakieś doświadczenia w temacie, czy od razu postanowiłeś takiej wielkości akwarium postawić w mieszkaniu?