This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Autor Wątek: Aquael podąża za trendami.  (Przeczytany 84 razy)

krzysiek265

• Global Moderator
  • Newbie
Aquael podąża za trendami.
« dnia: Kwietnia 07, 2019, 01:31:52 am »
Ostatnio na yt znalazłem ciekawy materiał o rodowitej polskiej firmie z tradycjami i historią akwarystyczną. Polecam się zapoznać.

https://www.youtube.com/watch?v=i6cwwESAkWs

Pozwoliłem sobie obsadzić ten film w ramce. Można to zrobić według tej instrukcji. SylwesterB.

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2019, 08:24:33 pm wysłana przez SylwesterB »

SylwesterB

• Administrator
  • Newbie
Odp: Aquael podąża za trendami.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 07, 2019, 08:16:46 pm »

Cześć @Krzysiek265. Materiał ciekawy, wręcz zaskakujący dla mnie, bo niespodziewałem się wyboru takiego kierunku w wykonaniu tej polskiej firmy. Wielki szacun dla Pana Janusza Jankiewicza założyciela AQUAEL.
Ta firma produkuje naprawdę wiele ciekawych, przydatnych i dobrych jakościowo rzeczy dla akwarystów. Kierunek rozwoju naprawdę zaskakuje i zaimplementowanie rozwiązań monitorujących działanie osprzętu akwarystycznego pewnie tylko pomoże akwaryście. Mam nadzieję, że te rozwiązania się sprawdzą i przyjmą u użytkowników. Chętnie się zgłoszę, aby jakieś z tych nowinek potestować, jeśli takowe testy firma będzie przeprowadzać. ;)

P.S. Tak na marginesie, warto by się zapoznać (tutaj) z instrukcją wstawiania materiału audio-video z YouTube lub innych serwisów do wiadomości. Wiesz... formatowanie tekstu w postach też ma znaczenie.