Autor Wątek: Aquael podąża za trendami.  (Przeczytany 10 razy)

krzysiek265

• Global Moderator
  • Newbie
Aquael podąża za trendami.
« dnia: Kwietnia 07, 2019, 01:31:52 am »
Ostatnio na yt znalazłem ciekawy materiał o rodowitej polskiej firmie z tradycjami i historią akwarystyczną. Polecam się zapoznać.

https://www.youtube.com/watch?v=i6cwwESAkWs

Pozwoliłem sobie obsadzić ten film w ramce. Można to zrobić według tej instrukcji. SylwesterB.

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2019, 08:24:33 pm wysłana przez SylwesterB »

SylwesterB

• Administrator
  • Newbie
Odp: Aquael podąża za trendami.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 07, 2019, 08:16:46 pm »

Cześć @Krzysiek265. Materiał ciekawy, wręcz zaskakujący dla mnie, bo niespodziewałem się wyboru takiego kierunku w wykonaniu tej polskiej firmy. Wielki szacun dla Pana Janusza Jankiewicza założyciela AQUAEL.
Ta firma produkuje naprawdę wiele ciekawych, przydatnych i dobrych jakościowo rzeczy dla akwarystów. Kierunek rozwoju naprawdę zaskakuje i zaimplementowanie rozwiązań monitorujących działanie osprzętu akwarystycznego pewnie tylko pomoże akwaryście. Mam nadzieję, że te rozwiązania się sprawdzą i przyjmą u użytkowników. Chętnie się zgłoszę, aby jakieś z tych nowinek potestować, jeśli takowe testy firma będzie przeprowadzać. ;)

P.S. Tak na marginesie, warto by się zapoznać (tutaj) z instrukcją wstawiania materiału audio-video z YouTube lub innych serwisów do wiadomości. Wiesz... formatowanie tekstu w postach też ma znaczenie.